beylikdüzü yorgan yıkama

Çaba Beylikdüzü Yorgan Yıkama

 

Yorgan yıkama evlerinizde kullanmakta olduğunuz her çeşit yorganlarınızı ücretsiz servis ile evinizden almak ve yıkanma sürecini kapsar.

İlk olarak yorganlarınız ön yıkama işlemden geçirilmektedir. Bu ön yıkama ile yorganlarınızda bulunan leke, kir gibi yabancı maddeler yumuşatılmaktadır. Sonra özel yıkama makinelerinde yorganlar yıkanarak sıkılmaktadır.  Kirden ve sudan arınmış olan yorganlar dış etkenlerden arındırılmış olan özel kurutma odalarına alınarak üzerlerinde hiç nem kalmayacak şekilde kurutulmuş yorganlarınız paketlenerek tekrar adresinize ulaştırılmaktadır. Yorganlarınız büyük çamaşır makinelerinde teker teker yıkanmaktadır.

Evlerde kullanılan yün yorganlarınızın temizliğine ayrıca özen göstermeniz gerekmektedir. Bu tür yorganlarınızın yıkanması konusunda çaba yorgan yıkama firmasının yıkama imkânlarından yararlanmak,  yorganlarınızda derinlemesine temizlik sağlayabilmeniz için doğru bir tercih olacaktır.

Yorgan Yıkama Kimler Tarafından Yapılmalı?

Günümüzde teknolojik gelişmeler ile artık yorganların yıkama işlemleri de yıkama firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Tam anlamı ile arınmış olabilmelerini sağlayacak özelliklere sahip olan makineler, evlerde gerçekleştirilen yıkamaya göre çok daha başarılı sonuçlar çıkarmaktadır.

Evlerde yapılan yorgan yıkama işlemleri oldukça riskli olduğu kadar, tam anlamıyla temizlik işlemi de sağlayamayabilir. Evlerde yapılan yorgan yıkama yerleşik durumda bulunmakta olan bakterilerin yıkanması anlamına gelmektedir.

Bakterileri tamamen yok edebilmenin yolu, yorganları kuru temizleme hizmetlerinden yararlanarak temizletmektir. Çaba Yorgan Yıkama hizmetleri bu konuda size en güvenilir hizmeti vermektedir.

Ev ortamlarında temizliği en kolay yorganlar elyaf yorganlardır. Çamaşır makinelerinde, uygun ayarda yıkanılabilmektedir. Fakat yün yorganlarınız için bu durum geçerli olmamaktadır. Makinenize ciddi şekilde zarar verebileceği gibi, yorganlarınızda bozulmalar ve çekmeler meydana gelir.

Yün yorganlar hem kimyasal temizleyicileri, hem de sıcak suyu sevmeyen bir yapıya sahip olduklarından keçelenme ve çekmeler oluşabilmektedir. Ayrıca yorganların yüzeylerinde yünden kaynaklanan sarı lekeler oluşmaktadır ve bu lekelerin temizlenmesi oldukça zor bir iştir.

Yorganlarınız Nasıl Yıkanıyor?

Yorganların temizlenmesi için en sağlıklı yöntem, yorgan yıkama işlemi yaptırmaktır.  Çaba Yorgan Yıkama firmasına teslim edilen yorganlar için ilk önce yüzlerinde oluşan lekeleri temizlemek için, leke çıkarma işlemi uygulamaktadır. Sonra kuru temizleme uygulaması gerçekleştirilmektedir. Yorgan temizliğinde en önemli noktalardan biri, yorganın kurtulma işlemidir. Yorganların kuruduğundan tam anlamı ile emin olmak gerekmektedir. Eğer yün nemli kalırsa yorganların yüzünde bakteri ve leke oluşmasına sebep olmaktadır. Ayrıca nemli kalan yorganlar kötü bir koku da yaymaktadır.

Çaba Yorgan Yıkama Firması tarafından sunulmakta olan yorgan yıkama hizmetlerinde öncelikli olarak, çıkması zor olabilen leke ve kirler hedef alınarak uygun temizleme şekline karar verilmektedir. Zor kirlerin ve lekelerin tam olarak ortadan kaldırılmasıyla birlikte yorganlar anti bakteriyel özelliğe sahip olan temizlik malzemeleri yardımıyla yüksek bir ısıda yıkanmaktadır. Bu temizleme şekli ile yorganlarda bulunan tüm kir ve bakteriler ortadan kaldırılabilmektedir.

Yorganlarınızın temizliğinde kullanılan anti bakteriyel malzemeler ile derinlemesine temizlenmiş olan yorganlarınız bazı ufak dokunuşlarla beraber yeni bir görünüme kavuşturulmaktadır. Yorgan yıkama işlemlerinin tamamlanmasıyla beraber yorganlarınıza tek taraflı uygulanan sıkma işleminden sonra kurumaya bırakılmaktadır.  Uygulamış oldukları tek taraflı sıkma işlemi yorganlarınızın yapısında hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Yorgan Yıkama Hizmetimizin Faydaları

Çaba Yorgan Yıkama, yorganlarınızın yıkanması sonucunda derinlemesine bir temizlik sağladıkları gibi, tamamen kuru şekilde teslim edilmesini de sağlamaktadır. Çaba Yorgan Yıkama  ekibi olarak, yorgan yıkama hizmetleri ile sizlerin hem yorganlarınızı daha sağlıklı şartlarda kullanmanızı sağlamakta hem de sizi büyük bir zahmetten kurtarma olanağı sunmaktadır.

Sağlıklı bir hayat için sağlığa uygun ve temiz bir ortamda uyku uyumak oldukça önemlidir. Bunu sağlayabilmenin önemli bir yolu da sağlığa uygun olan bir yorgan ile uyuyabilmektir. Bu nedenle yorganlarınızı evlerinizde kullandığınız makinelerde yıkamak pek de uygun bir temizlik şekli olmamaktadır.

İnsan sağlığına değer ve önem veren ayrıca müşterilerine her zaman kaliteli hizmetler sunmayı amaçlayan Çaba Yorgan Yıkama firmasında yorganlarınızın en iyi şekilde temizlenmesi sağlanmaktadır.

Yorgan yıkama hizmetleri için Çaba Yorgan Yıkama firması ile iletişime geçmeniz durumunda ekipleri adresinizden yıkanacak olan yorganlarınızı teslim almaktadır. Sonra tesislerinde yorganlarınızın ön temizlikleri, ana yıkama işlemleri, durulaması ve sıkma gibi işlemleri gerçekleştirilerek kurumaya bırakılmaktadır. Bu seviyede yorganlarınızın özel kurutma odalarında sağlığa uygun olacak şekilde kuruması sağlanmaktadır. Tam anlamıyla kuruyan yorganların son kontrolleri sağlandıktan sonra paketleme işlemi gerçekleştirilerek adresinize teslim edilmektedir.      

ÇABA Halı Yıkama Beylikdüzü © 2020. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Ticifox