avcılar koltuk yıkama

Çaba Beylikdüzü Koltuk Yıkama

 

Çaba Koltuk Yıkamanın diğer işletmelerden farkı son teknoloji makineleri ve uygun fiyat politikasıdır. Günümüzde Koltuk yıkama hizmeti konusunda kurumsal veya bireysel olarak hizmet veren birçok işletme bulunmaktadır. Ama Çaba Koltuk Yıkama diğer firmalardan farklıdır.

Tüm temizlik ve yıkama işlerinde müşterilerinin memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Çünkü bu iş yalnızca tek seferlik bir iş değil devamlı yapılacak olan bir iştir. Eğer yıkamalarında müşterilerini memnun bırakırlarsa bir sonraki sefere yine kendilerini tercih etmek isteyeceğinizin bilincinde olan bir firmadır.

Bunun bilincinde olarak güler yüzlü çalışanları ile profesyonel hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır. Çalışan personelleri saygılı ve işine oldukça sadık kişilerdir. Değerli müşterilerinin memnun kalması için ellerinden gelen tüm çabayı göstermektedir.

 İçinizin rahat etmesini istiyorsanız Çaba Koltuk Yıkamayı denemeyi tercih edebilirsiniz. İşlerini hakkını vererek yaparak daha çok kişiye ulaşacağına inan Çaba Yıkama Bu sebeple tüm işlerini profesyonel olarak ve uygun fiyat garantisi ile yapmaktadır.

Çaba koltuk yıkama,  bazı ev eşyalarınızı ve koltuklarınızı yerinde yıkayabilme konforunu sunmaktadır. Koltuklarınızı yıkama firmalarına vererek koltuksuz kalma gibi sorununuz artık yok. Profesyonel donanımlara sahip makineleri ile evinizde yıkama hizmeti vermektedir. Evde yıkayabilme sistemine uygun olan makineleri ve yıkama şampuanları ile hizmet vermektedir.

Çaba Koltuk Yıkama sisteminde bir koltuk takımını yaklaşık bir saatte temizleyebilmektedir. Kuruma süreleri ise mevsimlere göre değişiklikler gösterebilmektedir. Yaz aylarında üç veya dört saat içinde kuruyabilen koltukların, kışın kuruma süresi ise altı yedi saati bulmaktadır.

Müşterilerin koltuk yıkatmak için randevuların bir gün öncede almaları gerektiğini bildiren firma, dilediğiniz saate randevu alarak koltuklarınızın hangi saatte yıkanarak hangi saatte kuruyacağına da kendinizin karar verebilmenize imkân sağlamış olmaktadır.

 

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Müşterilerin en çok merak ettiği konu; koltuk yıkama nasıl yapılmaktadır?

Kısaca anlatmak gerekirse: Koltuklarınız yüksek miktarda kir, toz ve akar depolamaya elverişli eşyalardır. Mutlaka her evde bulunan ve temizliklerinde çok uğraşılan eşyaların başında yer almaktadır. İçlerinde sünger bulunuyor olmasından dolayı silindiğinde ise bu sünger tüm kirleri içine hapsetmektedir. Bu sebeple koltukların silinmesi ile yıkanması arasında büyük bir temizlik farkları bulunmaktadır.

Koltuk yıkama aşamaları şu şekilde olmaktadır. 2 firma personeli makineleri ve şampuanları ile birlikte evinize gelerek koltuklarınızın kumaş tespitini yapmaktadır. Döşemelerinizin türüne uygun olan şampuanları seçerek makineye gerekli olan karışımları koyar ve koltuk yıkama işlemini böylece başlatırlar. Koltuğunuzun yapısına uygun makine ile fırçalama işlemi yaparak kirlerin çözünmesini sağlarlar. Göz ile yaptıkları kontrollerin sonrasında kalmış lekeleri tespit ederek uygun leke çıkarıcı ürünler yardımıyla leke çıkarma işlemini gerçekleştirirler. Leke ve kirleri temizlenen koltuğunuzun kumaş yüzeyine su püskürtme ile vakumlama özelliği yer alan bir makine yardımıyla yıkama işlemi uygulanmaktadır.

Ev eşyalarınız virüs ve bakteri yuvalamaya çok müsaittir. Evdeki koltuklarınızda bakteri barındırabilecek eşyaların başında yer almaktadır. Koltuk yıkama hizmeti ile tüm bakterileri eşyalarınızdan uzak tutabilirsiniz. Bu konuda Çaba Koltuk Yıkama her zaman güvenle koltuklarınızı yıkatabileceğiniz bir firmadır. Onlar için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir.

Çaba Koltuk Yıkama buharlı koltuk yıkama tekniğini her kumaş türüne uygulamaktadır. Özellikle de bakteri hassasiyeti yaşamakta olan müşterileri için uyguladıkları buharlı temizlik işlemi hizmetini Çaba Koltuk Yıkama şirketinden alabilirsiniz. Bu teknikte suyun yerine 170° buhar kullanarak temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Koltuklarınızın kimyasal madde bulaşmadan temizlenmesini sağladıkları özel bir sistem kullanılmaktadır. En sağlıklı olan koltuk yıkama, buhar ile yapılan yıkama türüdür. Koltuklarınızı  yıkatmak için kararınızı verdiğinizde  şirketi arayıp hangi yıkama tekniğinin size uygun olduğunu öğrenebilirsiniz.

Çaba Koltuk Yıkama firması oldukça geniş koltuk yıkama makinesi kapasitesine sahip bir firmadır. Püskürtme emme sistemi ile çalışmakta olan koltuk yıkama makinesi, kuru köpük ile koltuk yıkama makinesi ve buharlı koltuk yıkama makinesi ile üç değişik sistemle koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Çaba Koltuk yıkama fiyatları koltuklarınızın döşeme kalitelerine, minderlerinin sayısına ve büyüklüklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Koltuklarınızda kullanılan şampuanlar ise kumaşın türüne göre değişebilmektedir. Belli özelliklere sahip kumaşların yıkama solüsyonları da farklı olduğundan fiyat değişikliklerine sebep olabilmektedir. Çaba Koltuk Yıkama özel yıkama şampuanları kullanarak hizmet veren nadir firmalardan biridir.

ÇABA Halı Yıkama Beylikdüzü © 2020. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Ticifox