esenyurt halı yıkama

Çaba Beylikdüzü Halı Yıkama

 

Çaba Halı Yıkama çok tercih edilen halı yıkama firmalarından biri olarak halılarını yıkatmak isteyen müşterilerine hizmet vermektedir. Halılarınızı yıkarken kimyasal ürünlere yer vermeden organik sağlığa uygunluk hizmeti sunmaya özen göstermektedir.

 Halıların içerisinde gözle görülmeyen hapsolmuş toz ve mikrop kalıntıları yıkanmadan yalnızca tozu alınan halılarda yüksek artış göstererek sağlığınızda problemlere yol açabilmektedir. Bu nedenle halılarınızı yılda en az iki kez yıkanması gereklidir. Bu anlamda Çaba Halı Yıkama firması sizlere ücretsiz servisi ve profesyonel ekibi ile destek vermeye hazır bir firmadır.

Kusursuz halı yıkama ve profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmakta olan firma halılarınızı adresinizden teslim alarak, en kısa zamanda sağlığa uygun şekilde temizliğini gerçekleştirerek memnun kalacağınız şekilde adresine tekrar teslim etmektedir.

Çaba Halı Yıkama firmasında halılarınız kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Bu ürünler sağlığınıza ve cildinize zararı dokunmayan bitkisel ürünlerdir.

Halı Yıkama İçin Neler Kullanıyoruz?

Kullandıkları makineler son teknoloji halı yıkama makineleri olup, halılarınıza hasar vermez ve halılarınızı yıpratmaz. Kullanmış oldukları halılarınızın dokusuna uygun temizleme ürünleri sayesinde halılarınızın tüyleri ilk günkü yumuşaklığını ve canlı renklerini korur. Halılarınızın türlerine uygun özel temizleme metotları kullanmaktadırlar.

Çaba Halı Yıkama firmasına yıkattığınız halılarınızın tüyleri arasında deterjan kalıntısı kalmamasına özen gösterilmektedir. Halılarınız iyice durulandıktan sonra kurutma işlemi gerçekleştirdiklerinden halılarınız ilk günkü canlılığını korur. Çaba Halı Yıkama müşteri odaklı çalışmakta olup halılarınıza özenli temizlik uygulaması sağlar.

Evlerin oldukça önemli dekorasyon malzemelerinden ve olmazsa olmazı halılar söz konusu ise halı seçimi kadar kullanılan halının temizliği de çok önem verilmesi gereken konulardandır.
Evlerdeki mobilyalara ve eşyalara uyumlu desenlerde ve renklerde satın alınan halılar zamanla renkleri solacağı, kirlenebileceği ve yıpranacağı için düzenli şekilde halıların temizletilmesi gerekmektedir.

Halı Yıkama Firması


Evlere alınan halıların dokusuna ve türüne dikkat ettiğimiz kadar halı yıkama işlemlerini yaptıracak olduğumuz şirkete de dikkat etmek gerekmektedir. Bu aşamada profesyonel temizlik hizmeti sunma anlayışının yanında aynı zamanda uygun fiyatlara halınızı yıkayan Çaba Halı Yıkama firmasını halı temizlikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Halı yıkama hizmetinden yararlanmak yerine evde kendiniz halı yıkamayı tercih edecekseniz bu işlem hem uğraştırıcı hem de kullanılan su ve ürün kaynaklarının ekonomik açıdan daha maliyetli olabileceğini bilmeniz gerekmektedir. Evde halı yıkamak istediğinizde bu işin kaybettireceği güç, vakit ve ekonomik maliyetler göz önüne alınırsa profesyonel  bir halı yıkama hizmetini tercih etmenin daha kârlı ve avantajlı olduğunu fark edebilirsiniz. Ayrıca evde yıkamak istediğiniz halılarınızın derinlemesine bir temizliği yapılamayacağından halınızdaki kirler ve inatçı lekeler tam olarak istediğiniz gibi çıkmayacaktır.

Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda profesyonel halı yıkamanın nasıl olduğunu merak ediyorsanız bazı önemli noktaları siparişiniz sırasında kolay bir şekilde belirtirseniz hem fiyat bilgisi öğrenebilmeniz hem de halınızın ne şekilde temizleneceği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz kolaylaşacaktır.

  • Halınızın türünü
  • Halınızın dokusunu
  • Halınızın boyutlarını

Bize önceden bildiriniz.

Halı Yıkama Teknikleri Nelerdir?

Halı temizliğiniz konusunda Çaba Halı Yıkama güvencesi ile profesyonel olarak  halı yıkama hizmetini almaya karar vererek halılarınızı teslim ettikten sonra halılarınızın cinslerine göre şu temizleme işlemlerini gerçekleştirmektedirler:

  • Derinlemesine Halı Yıkama işlemi
  • Şampuanla Halı Yıkama işlemi
  • Buharla Halı Yıkama işlemi
  • Kuru Temizleme yapılması
  • Köpükle Halı Yıkama işlemi

Derinlemesine halı yıkama işlemi ve temizliği diğer yöntemlere göre daha uzun süreli ve uğraş gerektirmekte olan bir yöntemdir. Bu yöntemle ilk önce halıların tozu alınır, yıkama işleminden sonra kurutularak paketleme işlemi yapılır ve bu şekilde teslimatı gerçekleştirilir.

Derinlemesine temizlik gerektirmeyen durumlarda en kolay yöntem olan şampuan ile halı yıkama yöntemi kullanılmaktadır. Buharla yapılan halı yıkama işleminde ise içerisinde deterjan bulunan yüksek sıcaklıklardaki su buharı ile halı temizliği gerçekleştirilmektedir. Halıların ıslanmaması gerekli olan durumlarda ise kuru temizleme yöntemi kullanılmaktadır. En son köpükle halı yıkama işleminde de halıya sıkılmış köpüğün kuruması sonucunda halının temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir.

Sunmuş oldukları profesyonel halı yıkama hizmeti ile Çaba Halı Yıkama halılarınızın türü her ne olursa olsun sizlere kesin ve en hızlı çözümleri sunmaya özen göstermektedir. Halılarınızı adresinizden teslim alarak ve temizlenmiş halleriyle adresinize geri teslim etmektedirler.

ÇABA Halı Yıkama Beylikdüzü © 2020. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Ticifox