esenyurt halı yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama firması, İstanbul’da tecrübeli ve uzman personelleri, son teknolojiye sahip olan halı yıkama sistemleri,  insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen organik ve bitkisel şampuanlar kullanarak hizmet vermektedir.

Müşterilerine güvenilir, kaliteli ve sağlığa uygun halı yıkama hizmetleri sunmak çalışma prensiplerinin en önemli amaçlarındandır. Son teknolojik imkânlara sahip halı yıkama araçları ile hizmet vermeye özen göstermektedir.

Esenyurt Halı Yıkama firması olarak Esenyurt ve çevresine halı yıkama hizmeti vermektedir. Geniş servis ağları ile halılarınızı en hızlı şekilde teslim alarak temizliklerini gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan firma bölgenin en iyi halı yıkama firmalarından biri olarak adından söz ettirmektedir.

Esenyurt Halı Yıkama firması konusunda uzman ekipleri ve araç gereçleriyle her türlü halı temizliğini titizlikle yapmaktadır. Halılarınızın cinsine ve yapısına göre uyguladıkları değişik işlemler, kullandıkları kaliteli şampuanlar ile en üst seviyede temizlik garantisi vermektedir.

Esenyurt Halı Yıkama Firması Neden Gerekli

Halılarınızın üstü kirlendikçe içerisine inen kirler ve tozlar zamanla dide batmaya başlayarak gözle görülmeyecek bir hal alacaktır. Böyle bir durumda halıyı temizlemeniz oldukça zorlaşacaktır. Hem emek hem de zaman kaybı yaşamamak için bildiğiniz ve güvendiğiniz bir halı yıkama firmasına halılarınızı teslim ederek temizlenmesini sağlamanız en doğru tercih olacaktır.

Sağlığa uygun şekilde halılarınızın yıkanıp size teslim edilmesi oldukça önemlidir. Yeni teknolojiye uyum göstermeyen halı firmaları yıkadıkları halılardan olumsuz sonuçlar alabilmekte ve bu durumda müşteri mağduriyeti olarak geri dönebilmektedir. Sizlerde halı yıkama mağduru olmamak için kendiniz için en doğru halı yıkama firmasını tercih etmeye özen göstermelisiniz.

Esenyurt ve civarında oturuyorsanız Esenyurt Halı yıkama firmasına halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Çünkü Esenyurt Halı Yıkama firması son sistem teknolojilerle halılarınızı yıkayıp tüm kontrollerini gerçekleştirdikten sonra ilk günkü temizliğinde halılarınızı size teslim etmektedir.Müşteri memnuniyeti ile çalışmaya özen gösteren firma halılarınızı özenle ve en iyi şekilde yıkamaktadır.

Halı Yıkama En İyi Nasıl Yapılır

Esenyurt Halı Yıkama firmasına teslim ettiğiniz halılarınız ilk önce toz alma makinesi yardımıyla tozlarından arındırılır. Sonra temizliklerinin yapılması için otomatik makineler ile profesyonel bir şekilde yıkama işlemleri gerçekleştirilir.

Tüm lekelerinden ve kirlerinden arındırılıncaya kadar yıkanan halılar bu işlem sonrası halı sıkma makinesinde sıkılma işlemi gerçekleştirilerek yaklaşık %95 oranında kurutulmuş olması sağlanır.

%5 oranında nemli kalmış olan halılar tamamen kurumaları için, özel kurutma odalarında halı askılarına asılarak tamamen kuruyana kadar bekletilir.

Halılar askılarda kuruduktan sonra halıların havının temizlenmesi için hav alma makinelerine alınır. Bu işlemden de geçtikten sonra tam anlamıyla temizliği sağlanmış olan halılar tekrar kirlenip tozlanmadan son kontrolleri bitirilerek paketlenir ve teslimata hazır hale getirilir.

Esenyurt Halı Yıkama firması yaşam alanlarındaki en önemli eşyalardan biri olan halıların hızla bakteri oluşturmaya ve kirlenmeye müsait olduğundan düzenli şekilde belirli aralıklarla yıkatılmasını tavsiye etmektedir. Halılarınızın kullanım sıklıklarına göre yılda 2 veya 3 kez yıkanmasını önermektedir. Bu durumda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta halınızın yıkanması değil, nasıl yıkandığıdır.

Esenyurt Halı Yıkama firması, garantili bir halı yıkama firması olarak uzun yıllardır kazanmış olduğu birikimleri ve bilgileri sayesinde her türlü halı çeşidinizin temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Firma hizmette bulunduğu Esenyurt civarında bu işi profesyonel anlamda yapan öncü firmalardan biri olarak çok fazla tavsiye alan ve en çok tercih edilmekte olan bir halı yıkama firması olmayı başarmıştır.

El dokuması halılar, deri halı, makine halısı, step halıları, shaggy halıları, simli halı, Nepal halısı, jel halı, ipek halısı ve özel tasarım türündeki pek çok halı çeşidinizi uzman kadrosu ile en iyi şekilde temizleyerek adresinize teslim etmektedir.

  • Halılarınız yıkanırken hiçbir şekilde sağlığa uygun olmayan kimyasallar kullanılmamaktadır.
  • Yüksek kalite ile uygun fiyat garantisi sunan maktadır.
  • Güler yüzlü hizmet anlayışları ile Esenyurt’ta hizmet vermektedir.
  • Günün istediğiniz saatinde halılarınızı evinizden almakta ve istediğiniz saatte tekrar teslim edilmektedir.
  • Kişiye özel halı yıkama sistemleri kullanılmaktadır. Hatta kendi halılarınız bile birbirleriyle temas ettirilmeden yıkanmaktadır.
  • Müşteri memnuniyeti her şeyden üstün tutulmaktadır.
  • Her çeşit halınız özenle yıkanmaktadır.
  • Eğer halılarınızı yıkatmak istiyorsanız Esenyurt Halı Yıkama firmasına halılarınızı teslim edebilirsiniz.
Previous Bakırköy Halı Yıkama

ÇABA Halı Yıkama Beylikdüzü © 2020. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Ticifox