bakırköy halı yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama, pek çok halı yıkama firmasının işlerinin düşeceği korkusu ile halı yıkama konusunda hiçbir bilgiyi paylaşmayı doğru bulmazken halı yıkama konusunda müşterilerinin merak ettiği her türlü bilgiyi paylaşmaktadır.

Zaman geçtikçe daha yeni taktikler ve temizleme teknikleri ile müşterilerine hizmet vermeye özen gösteren bir halı yıkama firmasıdır. Beylikdüzü Halı Yıkama firması olarak yıllardır vermiş oldukları halı yıkama hizmetlerinin karşılığını müşterilerinin aldıkları memnuniyetlerle taçlandırmaktadır.

Beylikdüzü Halı Yıkama firması, kendilerini yurt dışından tercih eden müşterileri bile bulunduğunu yıkattıkları halıların çeşidinin de Afgan tarzı tarihi halılar ve özel İran halıları olduğunu ve bu durumun kendilerine gurur verdiğini dile getirmektedir.

Maliyetlerini düşürebilmek için ne az deterjan ne de daha az su kullanmayı tercih etmeyen firma yıkadıkları halılar ile sürekli gündemde kalmayı hedeflemektedir. Beylikdüzü Halı Yıkama firması verdiği reklamlar ile değil, yaptıkları işçilikler sonucunda aldıkları güzel yorumlar ile adından söz ettirmeyi amaçlamaktadır.

Son dönemlerin sıkça sorulan sorularının cevaplarını, ekibi ile birlikte her hafta düzenledikleri destek seminerlerinde müşterilerine vermektedir. Halı yıkama sektöründe en iyi halı yıkama firmalarından biri olmak için ellerinden ne geliyorsa yapmaya çalışmakta olup müşterilerinin de desteği ile daha da güçlenerek her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Halı Yıkama Firması Beylikdüzü

Beylikdüzü Halı Yıkama yapmış oldukları ağızdan ağza reklam kampanyalarıyla kendilerinden bahsettirmeyi başarabilmiş bir halı yıkama firmasıdır. Bu kampanyalarının detayı şöyle:

Müşterilerine yıkamış oldukları halıları teslim ederlerken halılarının yıkanmasından eğer memnun kalırlarsa kendilerini başkalarına da tavsiye etmelerini rica etmektedirler. Memnun kalan müşterileri de bu ricaları üzerine eğer memnun kalmışlarsa Beylikdüzü Halı Yıkama firmasını çevrelerine öneriyorlar böylece ağızdan ağza firmanın reklamı memnun kalan müşterileri tarafından yapılmış oluyor.

Müşterilerden yıkanmak üzere alınan halılar Halı yıkama işleminin gerçekleştirilmesi için Beylikdüzü Halı Yıkama tesislerine getirilerek önce toz alma makinelerinden titizlikle geçirilerek yıkanmadan önce ön temizlikten geçilmektedir.
Sonra halılar cinslerine göre ayrılarak son teknolojiye sahip makinelerde anti bakteriyel şampuanlar ile hem ön yüzleri hem de arka yüzleri tecrübeli ve uzman çalışanlar eşliğinde yıkanmaktadır.

Daha sonra makinelere yıkanması için yerleştirilmiş olan halılarda çıkarılması zor olan lekeler bulunuyor ise gerekli olan leke çıkarıcı solüsyonlar lekelerin üzerine dökülmektedir.  Halıların temizliği için gerekli olan dezenfektan malzemeler ise makineye döküldükten sonra sık fırçalar yardımıyla halıların yıkanma işlemi başlatılmaktadır. Uzun bir süre köpürtülüp yıkanan halılar daha sonra başka bir işlem olan tazyikli durulama ile köpüklerinden arındırılmaktadır.

Bütün bu işlemlerden sonra halılar farklı bir makineye alınıp durulama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlemle halılar fazla sudan arındırılmaktadır. Eğer bu işlem yapılmazsa halılar kurutma işleminin gerçekleşmesi için asıldıklarında fazla su aşağı akacağı için halıların uç taraflarında sararmalara sebep olabilmektedir. Bu işleminde sonrasında kurumaları için özel odalara alınmakta olan halılar Kuruma işlemleri sağlandıktan sonra kontrol edilme ve paketleme bölümlerine alınan halılar poşetlenerek paketleme işlemlerinden geçirilmektedir.

Özenli Halı Yıkama Hizmeti


Eğer astım ve alerji tarzı herhangi bir hastalığınız varsa kayıt oluşturma sırasında not edilmesini rica ederseniz yıkama sırasında bu hassasiyetiniz göz önünde bulundurularak halılarınızın yıkamasına özen gösterilmektedir.

Teslim edilmek için hazır olan halılarınız servis elemanlarınca servis aracına yüklenmesi sağlanmaktadır. Fiyat bilgisinin yer aldığı teslimat mesajınız sisteme kayıt ettirdiğiniz cep telefonunuza gönderilir. Teslimat saati için servis elemanları tarafından aranarak müşteriler bilgilendirilmektedir.

Halılarınızın Toz alma, yıkanma, kurutulma ve paketlenme gibi tüm yıkama işlemleri bittikten sonra sağlığa uygun şekilde teslim edilecekleri bölgelere göre ayrılarak evinize kadar teslim edilmektedir.

  •  Halılarınız kanserojen madde barındırmayan bitkisel deterjanlar ile yıkanmaktadır. Sağlığa ve cilde zarar vermeyen bitkisel ürünler kullanılmaya özen gösterilmektedir.
  • Beylikdüzü Halı Yıkama her çeşit el dokuması halıları özenle yıkanmaktadır.
  • Çalışan müşterileri için akşam servisleri bulunmaktadır.
  •  Firmayı arayarak randevu aldığınızda, hangi saatte ve günde istiyorsanız halılarınızı teslim almaktadırlar.
  • Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası içinde kullanılmakta olan makineler tamamen otomatik ve son teknoloji halı yıkama makineleridir.
  • Beylikdüzü Halı Yıkama sektörde kaliteli bir halı yıkama firması olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.
  • Halılarınızın temizlenmesi konusunda Beylikdüzü Halı Yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.
Previous Esenyurt Halı Yıkama

ÇABA Halı Yıkama Beylikdüzü © 2020. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Ticifox