yakuplu halı yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama firması müşteri memnuniyetinin öneminin bilincinde olarak hizmet vermekte olup bu sektörde en iyiler arasında yer almak için özenle çalışmaktadır. Son derece özveri ve titizlikle çalışmakta olan firma çok iyi işler ortaya çıkararak adından söz ettirebilmeyi amaçlamaktadır.

Bakırköy Halı Yıkama firması müşterilerinden almış oldukları halıları hızlı ve güvenilir şekilde temizleyerek müşterilerine teslim etme garantisi sunmaktadır. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda sundukları hizmetler müşteri memnuniyeti sağladığından her geçen gün daha çok tercih edilen halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır.

Halılarınızın daha uzun süreli kullanılır halde kalması tamamen doğru temizleme şekli ile alakalıdır. Bu sebeple kirlenen halılarınızı gerekli zaman aralıklarında yıkama işleminden geçirmeniz mutlaka gereklidir. Eğer kirlenen halılarınız yıkanmazsa zamanla yapılarında bozulmalar olacağından kullanılamaz bir hal alabilir.

İşte böyle durumlarda halı yıkama sektöründeki iyi işler çıkartan güvenilir firmalardan yardım almanız en doğrusu olacaktır. Böyle bir ihtiyaç anında güvenle arayabileceğiniz Bakırköy Halı Yıkama firması sizlere en iyi hizmeti verebilecek halı yıkama firmalarından birisidir.

Neden Bakırköy Halı Yıkama Firması

Bakırköy Halı Yıkama firması halılarınızı yıkarken en doğru teknikler kullanarak halılarınızın zarar görmeden temizlenmesini sağlamaktadır. Halılarınızın yıkanırken kullanılamaz bir hal almaması için mutlaka güvenilir ve işini iyi yapan firmalardan hizmet almaya özen göstermeniz gerekmektedir. Sizlerde türü ve yapısı ne olursa olsun tüm halı yıkama işlemleriniz için Bakırköy Halı Yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.

Sunmakta oldukları geniş hizmet ağları sayesinde istenilen tüm ilçelere hizmet vermektedirler. Özellikle Bakırköy başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerine hitap etmekte olan bir temizlik anlayışları bulunmaktadır. Şayet sizlerde halılarınızın hesaplı ve güvenilir bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız Bakırköy Halı Yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.

Günün her saati halı yıkama işleriniz için özenle ve titizlikle çalışmalarını sürdürmekte olan firma, çıkması oldukça güç olan lekelerde bile çeşitli teknikler kullanarak halılarınızın her türlü kir ve lekeden arınmasını sağlamaktadır.

Bakırköy’de oturan kişiler gönülleri rahat bir şekilde halılarını Bakırköy Halı Yıkama firmasına teslim edebilirler. Halılarınızı yıkama işlemleri sonrasında pamuksu bir yapıya sahip olmuş şekliyle ve matlaşmış durumdaki halılarınızı da daha canlı bir hale getirerek size teslim etmektedir. Kısacası halılarınızı ilk aldığınızdaki gibi bir görüntüye sahip şekilde teslim etmeye özen göstermektedir.

Bakırköy Halı Yıkama firması fiyatlar konusunda da çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerini mutlu ve memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kampanyalar ile fazla para ödemeden halılarınızı yıkatabilme imkânı sağlamaktadır.

  • Bakırköy Halı Yıkama halılarınızda ağır kimyasal ürünler kesinlikle kullanmamaktadır.
  • Halılarınızın temizliğinde doğal şampuanlar kullanmaya özen göstermektedir.
  • Düzgün seçilmeyen temizlik ürünleri halılarınızın dokularında ve renklerinde bozulmalara yol açacağından halılarınızın yapısına uygun özellikteki temizlik ürünleri kullanılarak halılarınızı yıkamaya gereken özeni göstermektedir.

Halılar En İyi Nasıl Temizlenir

Halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleri olarak bilinen makinelerin bantlarına yerleştirilerek devri ve halı baskıları ayarlanan gezer fırçalar yardımıyla ıslatılma, şampuanlanma, fırçalanma ve gelberi gibi aşamalardan geçerek en iyi şekilde yıkanmaktadır.

Ana yıkama diye adlandırılan bu aşamada hedeflenen yeterli temizlik işlemi gerçekleşene kadar yıkama işlemine devam edilmektedir. Yıkama aşaması biten halılar daha sonra durulanarak özel kurutma odalarına alınarak kurutma işlemleri gerçekleştirilir. Son aşamada ise iyice kuruduğundan emin olunan halıların temizlikleri kontrol edilerek paketlenir ve teslim edilmeye hazır hale getirilir.

Eğer ki halılarınızda kuru temizleme yapılmasını istiyorsanız bu yöntemde su kullanılmadığı için halılarınız çözücü, çok az bir miktarda su içermekte olan emici bir toz ve deterjan yardımı ile yıkanmaktadır. Emici toz halınızın üzerine serpilerek özel yıkama makineleri yardımıyla halının üzerine yayılır. 15 dakikaya yakın bir süre bekletildikten sonra toz, elektrikli süpürge yardımıyla çekilerek tozun emdiği kirlerden arınması sağlanır. Bu yöntem kirli olmadığını düşündüğünüz halılarınızda yüzeysel bir temizleme için halıların ıslatılmasına gerek duyulmadığından kullanılan bir yöntemdir.

Köpükle yapılan halı yıkama yönteminde ise döner başlıklı olan fırçalar yardımıyla, halının üzerine şampuanın yayılması sağlanarak köpürtülür. Köpüğün kuruması için 1 saate yakın bir süre beklenilir. Kirler, vakum makinesi ile çekilerek temizleme işlemi gerçekleştirilir. Ancak şampuanın tam anlamıyla vakum makinesi ile çekilmesi mümkün olmadığından buharlı yıkama işlemi uygulamak  gerekli olabilir.

ÇABA Halı Yıkama Beylikdüzü © 2020. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Ticifox